Аренда квартиры посуточно Львов. Хостелы во Львове

Квартири подобово у Львові та хостели

Шановні гості! Оренда квартир у Львові на Травневі свята! На період з 28.04.2012 по 09.05.2012 встановлено подвійні тарифи на всі апартаменти, квартири та хостели. Приймаються замовлення від трьох днів! Подбайте про комфортний відпочинок у Львові завчасно, більша частина квартир уже заброньована!
подобова оренда События слухи...
Львов в новостях анонсы события слухи мифы легенды
Полюбіть Львів
Що цікавого у Львові? - Львів, події, чутки, шматки історії

Полюбіть ЛьвівЛьвів для туристів – місто, яке стало мрією багатьох, це інша частина України, там повільніше протікає час і життя дещо інакше. Мабуть, немає сенсу розповідати історію про Данила Галицького та заснування ним сього міста, бо всі проходили шкільний курс історії і щось таки пам’ятають.

Львів – се те місто, що обростає міфами через надмірність своєї історії, через її поліваріантність і поєднання з багатьма країнами, через перетин транспортних шляхів і своє географічне положення. Львів для туристів творила численна когорта літераторів серед яких такі відомі майстри слова, як: Іван Франко, Богдан-Ігор Антонич, Шолом Алейхем, Оноре де Бальзак, Надія Мендельштам. Взагалі Львів здавна був центром літературним та видавничим.

Се місто, що вирване із Європи...

 
Львівське метро найдовше у світі
Що цікавого у Львові? - Львів, події, чутки, шматки історії

А чи знаєте Ви щось про Львівське метро? Ні, скажете Ви, більше того, Ви навіть не знаєте де вхід в це метро. А насправді це метро таки є. Працювати в цьому метро досить престижно, престижніше ніж в Гуглі, або Майкрософт. Львівське метро особливе, працює воно сім днів в тиждень і двадцять чотири години в добу.

 
Мир труд Май та Вічно живі батярі!
Що цікавого у Львові? - Львів, події, чутки, шматки історії

Львів, мабуть, те місто, яке найбільше обростає міфами, боюся, що скоро все місто стане суцільним міфом. У цьому місті багато вигаданого і Ви завжди, вперше приїхавши, балансуватимете на межі реального та вигаданого. Міфами у Львові стають архітектурні споруди, люди, професії, письменники, музиканти.

 Аренда квартиры посуточно Львов. Хостелы во Львове