Аренда квартиры посуточно Львов. Хостелы во Львове

Квартири подобово у Львові та хостели

Оренда квартири подобово у Львові це оптимальний варіант тимчасового проживання - хороша альтернатива готелям. Кожна квартира повністю обладнана, квартири знаходяться в центрі Львова та інших районах - уточняйте у оператора розташування квартири яка вас зацікавила, або орієнтуйтеся по карті яка є в кожній закладці з описом квартири. Чекаємо вас у Львові!
Виставки у Львові
Виставка робіт Тьєполо, Мікеланджело, Тіціана, Ван Дейка у Львові
Що цікавого у Львові? - Виставки у Львові

Національний музей у Львові представить відреставровані графічні твори Тьєполо , Мікеланджело , Тиціана , Ван Дейка та інших представників західноєвропейського мистецтва

Виставка триватиме з 16.01.2014 по 31.01.2014

Де: Національний музей ім. А.Шептицького

адреса: Львів , проспект Свободи 20

ціна квитків: уточнюється

16 січня 2014 в 16:00 у Львівському Національному музеї ім А. Шептицького (пр. Свободи 20 ) відбудеться відкриття виставки « Західноєвропейський малюнок XVI -XVIII ст. зі збірок Національного музею у Львові ім Андрея Шептицького », що представляє унікальну колекцію оригінальних творів графіки , рідко демонструвалася широкому колу глядачів. Ця виставка підводить підсумок тематичних акцій ювілейного 2013 а також - 40 -річчя діяльності реставраційної майстерні графіки НМЛ (керівник - художник- реставратор графіки вищої категорії Вадим Волков)

 Експозиція представить рідкісні малюнки італійських майстрів XVII -XVIII ст. В основному венеціанської школи мистецтв Дж. Пьяцетта , А. Скьявоне , С. Роза , Г. Цомпіні , Ф. Солімено , Р. Гвідо , Дж. Б. Крозатто , Дж. Б. Пітоні , Н. Грассі , Дж. Б. Грассі , Ф. Новеллі , Дж. Б. Марколь , К. Маратта , А. Балестра , Ф. Каналі , А. Карраччі , Дж. Пальма , С. Піатті , художників кола Тінторетто і ін

Гордістю виставки стануть твори видатних майстрів світової слави - Тьєполо « Мідний змій » , « Олександр і Кампаспа в майстерні Аппелеса » , «Св. Себастьян » Тиціана « Ісус Христос зі святими » і Мікеланджело « Апостол ». До унікальних експонатів належить малюнок Ван Дейка « Зняття з хреста» та ескіз авторства Франсіско Гойї.

Чи не вперше глядач зможе ознайомитися з ілюстраціями італійських видань XVIII в . роботи П'єтро Антоніо Новеллі . На виставці експонуватимуться 34 відреставрованих листа до книжкового проекту «Життя Св. Філіппо Нерра » виконані в авторській техніці.

Унікальну групу пам'ятників складають малюнки , які використовувалися в церковного живопису XVII -XIX ст. і служили лекалами для виконання фрескових розписів у храмах.

Примітно , що саме поданням колекції західноєвропейського малюнка майстерня графіки розгортає своєрідну ретроспективу свого творчого та професійного зростання.

 
Музей Ідей Проект Джейлан Озтюрк (Туреччина)
Що цікавого у Львові? - Виставки у Львові

Арт інсталяція Музей Ідей Львів

В рамках програми мистецьких резидентцій Музею Ідей

Проект Джейлан Озтурк (Туреччина)

адреса: Львів Валова 18-а в підвалах Бернардинського подвір′я

відкриття: 26 квітня 2013 року (п′ятниця), о 18:00

триватиме по: 01 травня 2013 року поспышайте лише 5 днів

ціна за вхід: безкоштовно

re-treating; the artist, the place / усамітнення; митець, простір (відеоперформанс/інсталяція)

I can't make anything be spontaneous; the walls of Lviv / Я не можу нічого заставити бути спонтанним (живопис)

Проект – перформенс митця в підвалах монастиря Бернардинів (Музей Ідей). Під час свого усамітнення тут, митець виділила чорну структуру інтер"єру білими лініями. Це одночасно і пере-творення, і усамітнення митця і простору.

"Я не можу нічого заставити бути спонтанним. Я не можу нічого заставити виглядати природньо. Ніщо не є природнім, якщо я спричиняю його". У серії своїх картин митець копіює стіни, стіни будівель Львова, компонуючи певні деталі. Але відтворюючи їх на папері, стає очевидно, що ніщо не виглядатиме ефектніше за невідновлені стіни Львова. Ритуал малярства – це час для визнання того, що ніщо не може бути спонтанним, але будь-хто може спробувати зробити його таким. (Д.Озтурк)

 

Квартири подобово у Львові де можна поруч оселитися 1к квартира на Валовій 16

 
Виставка: Будинок - століття змін!
Що цікавого у Львові? - Виставки у Львові

Будинок: Століття змін

коли: 3 листопада - 10 травня 2012 року, середа - неділя, 11.00-17:30,

де: Центр міської історії Центрально-Східної Європи (Львів вул. акад. Богомольця будинок 6)

Вартість: вхід безкоштовний

Телефон для довідок: +38 (032) 275-17-34

Виставка показує історію житла і його зміни протягом всього ХХ століття.

 
Обережно!!! Жлоби - у Львові
Що цікавого у Львові? - Виставки у Львові

Львів Жлоб АртХудожня подія всеукраїнського значення і виключно українського походження в арт-музеї "САЛО" - жлоб-АРТ, привезений з самого серця Троєщини!

Пані та Панове не пропустіть живі скульптури та мертві інсталяції, жлобів, які дивляться з полотен найрезонансніших художників України!

Музичний супровід просто з маршруток міжміського сполучення!

Эпатажне відкриття: 1 лютого 2012 в 19.00. Заходьте вільно всі!

місце проведення:Львів, Проспект Свободи 6, арт музей "Сало"

дати: 01 лютого 2012 по 29 лютого 2012 року

В 2011 проект від Галереї Незалежного Мистецтва ANTIN'S COLLECTIONS названий третім за значимістю серед культурних проектів в Україні. За межами Києва «Жлоб-арт» буде демонструватися вперше, "тілько ви Львові".

Неоднозначна «contemporary art» інтреракція "жлоб-АРТ" націлена не на вихваляння жлобства і його артефактів в мистецтві і навіть не на сарказм цього явища. Це таке собі дослідження жлобів і жлобства у всіх його проявах в минулому (і, повірте, і в наші часи), коли глядачеві пропонується подивитися, оцінити, помацати "жлобізм" і зробити свої висновки.

Проект буде складатися з виставки візуального мистецтва, живих інсталяцій, показу «жлобської» моди, концерта групи і хепенінгу за участю художників, акторів, музикантів, діджеїв і самих глядачів.

Візуальне мистецтво. Виставка художників-членів анархічного угруповання Спілки Вільних Митців "Воля або смерть» буде представлена роботами Івана Семесюка, Олекси Манна, Сергія Коляди, Андрія Єрмоленка, Сергія Хохла, Ніни Мурашкіної, Романа Мініна, і роботами художників Руслана Тремба, Оксани Левченя-Костянтинівському, Стаса Волязловського.

Інсталяції. ІНТЕРАКТИВ! Вашій увазі буде представлена жива інсталяція «Жлобопарк. Тваринолюди », яка забезпечить ефект повної відео-аудіо-присутності в місцях тотального скупчення жлобства. Відвідувачі зможуть взяти участь в інтерактивних інсталяціях, зробити фото з жлоб-представниками, а також ВПЕРШЕ внести свій внесок в проект Антона Мухарського.

Звичайно, ви пам′ятаєте, що зупинитись у Львові на кілька діб зручніше всього в наших різних квартирах подобово та недорогих хостелах в самому центрі Львова.. Наприклад, в Артхостелі, який знаходиться в самісенькому центрі Львова просто на площі Ринок 3. 

 
Львів виставка Ольги Володарської - Іщук 25 листопада - 19 грудня 2011 року
Що цікавого у Львові? - Виставки у Львові

25 листопада 2011 - 19 грудня 2011

Львів, арт-салон «Сливка» вулиця Театральна будинок 24 (вхід з вулиці)

тел.: +38 (067) 592-51-03 Оксана Сливка

Lviv_Volodarska_Ishuk_slyvka

            Ольга Володарська - Іщук - живописець, дизайнер, графік. Народилася у Львові , художню освіту отримала в Училищі Декоративного та Прикладного Мистецтва ім. І.Труша та в інституті Декоративного Прикладного Мистецтва. З 1982 року - учасник багатьох виставок в Україн та за кордоном. В доробку п'ять персональних виставок та понад 10 групових. Роботи знаходяться в приватних збірках в Україні , Польші , Німеччин , Франції , Великобританії , Ізраілю, США та Канади.

Lviv_kartyny_Olga_Volodarska_Ishuk

            Живопис Ольги Володарської - Іщук  одночасно романтичний та беззахисний, казковий та зворушливий .Кожна з картин львівської художниці – гарна та трохи сумна історія про дитинство, яке складається з незліченної кількості чудес, або про юність, яка відрізняється від дитинства тільки появою ще одного чуда – кохання. Героями Ольги  стають ангели, живі іграшки, чарівні звірі, маленькі вуличні музиканти, мрійливі закохані. Це світ старих новорічних листівок, мов  інший вимір , інший простір і час, трошки ретро але більше -  справжня екзотика, невідомо як уціліла «маленька країна», де можна вірити у фей , не відчуваючи при цьому легкого  відчуття незручності.

Lvov_Olga_Volodarska_Ishuk_vystavka

Львів оренда квартири на добу, оренда квартир подобово, апартаменти, хостели, житло економ класу, квартира у Львові подобова оренда - завжди раді вам!

 
<< Початок < Попередня 1 > >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Аренда квартиры посуточно Львов. Хостелы во Львове